VTA Tehnika AS üldkontakt

Tala 6, 11415 Tallinn, ESTONIA
GPS: N59º 25.528’ E24º 50.778’

Reg. nr 10159138
VAT nr EE100303296
BIC HABAEE2X
IBAN EE202200221007152374

Üldkontakt: müük, hooldus, varuosad ja teenindus

E-R 8.00-18.00
L-P suletud


Tel +372 620 1425, +372 680 6280
E-mail info@vtatehnika.ee
www.vtatehnika.ee

Varuosad - PALFINGER ja THERMO KING

Harli Nimmerfeldt

Varuosad PALFINGER ja Thermo King
Tel +372 620 1425, +372 526 3585
E-mail varuosad@vtatehnika.ee, harli@vtatehnika.ee

PALFINGER toodete tehniline tugi

Alar Rebane

Insener
Tel 800 2580
E-mail alar@vtatehnika.ee, palfinger@vtatehnika.ee

Siim Tillemann

Hooldusspetsialist (liikuv hooldusbuss)
Tel 800 2580
E-mail siim@vtatehnika.ee, palfinger@vtatehnika.ee

THERMO KING toodete tehniline tugi

Valdur Sepalaan

Meister
Tel +372 680 6280, +372 569 31358
E-mail valdur@vtatehnika.ee

THERMO KING helpline

THERMO Assistance 24h

24h helpline, service
Tel 00 800 8085 8585, +32 (0) 2700 1735, +372 680 6280
https://dealers.thermoking.com/dealer-locator.html

THERMO KING alarm codes

Alarm code tool

On-line aplikatsioon mis aitab mugavalt ja kiirelt leida seadme alarmkoodi tähenduse!


http://thermokingalarmcodes.com/

Teenindus

Valdur Sepalaan

Meister
Tel +372 680 6280, +372 569 31358
E-mail teenindus@vtatehnika.ee, valdur@vtatehnika.ee

Andrei Dubov

Töökoja juhataja
Tel +372 680 6280, +372 5884 6157
E-mail teenindus@vtatehnika.ee, andrei@vtatehnika.ee

PALFINGER ja THERMO KING seadmete müük

Mart Ruus

Juhataja
Tel +372 506 3137
E-mail mart@vtatehnika.ee

Eedi Ristlaid

Müügijuht
Tel +372 529 7887
E-mail eedi@vtatehnika.ee

Raamatupidamine

Maksed, arved, saldod


Tel +372 6201 456
E-mail fin@vtatehnika.ee

Maksehäirete käsitlemine


Tel +372 5193 7400
E-mail maksed@vtatehnika.ee

VTA Tekniikka OY, Helsinki / Vantaa

Helsinki / Vantaa

THERMO KING

Kuussillantie 23, 01230 Vantaa
FINLAND
Open Mon - Thu 7.00 - 20.00
Open on Friday 7.00 - 16.00


Tel +358 10 5508 240, +358 10 5508 0 (Thermo King Service 24h)
E-mail tkhuoltovantaa@vta.fi
http://www.vta.fi

Helsinki / Vantaa

PALFINGER
Tel +358 10 5508 250, pfhuoltovantaa@vta.fi

VTA Tekniikka OY, Tampere / Pirkkala

Tampere / Pirkkala

THERMO KING

Haikanvuori 2, 33960 Pirkkala
FINLAND
Open Mon - Fri 7.30 - 16.30


Tel +358 10 5508 229, +358 10 5508 0 (Thermo King Service 24h)
E-mail tkhuoltotampere@vta.fi

Tampere / Pirkkala

PALFINGER

Open Mon - Fri 7.30 - 16.30


Tel +358 10 5508 227
E-mail huoltotampere@vta.fi